کنترل کیفیت

کنترل کیفیت محصولات تولید شده، توسط آزمایشگاهی مجهز و مدرن تحقق می یابد که این شرکت دارای یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه ها در این صنعت میباشد . واحد کنترل کیفیت شرکت لاک‌سیم توانایی انجام تمامی آزمون ها بر روی انواع سیم مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی را دارا میباشد.
انواع آزمون های واحد کنترل به شرح زیر می‌باشد:
آزمون‌های ابعادی، مکانیکی، الکتریکی، حرارتی و شیمیایی برای سیم‌های مسی و آلومینیومی گرد و تخت لاکی با کلاس‌های حرارتی مختلف و بر اساس استانداردهای ملی، بین‌المللی و کارخانه‌ای.
دامنه شمول آزمون‌ها برای سیم‌های گرد و تخت لاکی شامل : اندازه‌گیری ابعاد، ازدیاد طول، مقاومت الکتریکی، حالت فنری، انعطاف پذیری و چسبندگی، شوک حرارتی، نرم شدن پوشش، ولتاژ شکست، لحیم‌پذیری، مقاومت در برابر حلال، پیوستگی عایق، مقاوم بودن در برابر سایش، ضریب اتلاف دی الکتریک، شاخص حرارتی و کنترل بسته‌بندی می‌باشد.

آزمایشگاه همکار شرکت لاک سیم

آزمایشگاه شرکت لاک‌سیم با توجه به امکانات کامل و مجهز و همچنین پرسنل با تجربه و در راستای انطباق با الزامات استاندارد ایران ISO IEC 17025 موفق به اجرا و پیاده‌سازی مدیریت کیفیت آزمایشگاه با الگوی 17025 و اخذ گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار گردیده است و در این راستا علاوه بر ارائه خدمات آزمایشگاهی، در صورت درخواست مشتری, تفسیر تخصصی نتایج آزمون و اظهار نظر کارشناسی در مورد ویژگی نمونه نیز انجام پذیر می‌باشد.