درباره ما

تاریخچه

شرکت تولیدی و صنعتی لاک سیم در راستای ایفای نقشی هر چند کوچک در رشد و شکوفایی صنعت کشور در دوران سازندگی، از بدو تاسیس در سال 1365 تا کنون، افزایش بهره وری صنعت ایران و قطع وابستگی صنایع داخلی به محصولات خارجی در زمینه سیم لاکی را هدف کار خود قرار داده است.
در حال حاضر تولیدات این شرکت عبارتند از
1- انواع سیم های گرد لاکی مسی و آلومینیومی
2- سیم لاکی مسی تخت در کلاس های حرارتی مختلف
3- سیم های تخت و گرد بدون لاک مطابق با استاندارد های بین المللی
این شرکت با امکان به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات تولید سیم لاکی، کامل ترین تجهیزات آزمایشگاهی، سیستمهای مجهز کنترل در خط تولید و فناوری های جدید، همچنین با برخورداری از کادری متخصص و مجرب توانسته است با عرضه تولیداتی با کیفیت مرغوب، همواره در خدمت مصرف کنندگان سیم لاکی باشد.

شرکت تولیدی و صنعتی لاک سیم همواره کوشیده است با سر لوحه قرار دادن بهبود مستمرکیفیت به عنوان یک اصل، تولید و تامین انواع سیم های مورد نیاز صنایع برق و الکترونیک از جمله ؛
A. سیم های مختص به کمپرسور های برودتی (مقاوم در برابر گاز فرئون )
B. سیم های قابل لحیم کاری (با عایق پلی اورتان PU )
C. سیم های لاکی خود چسب (Self Bonding) در انواع گرد و تخت
D. سیم های با کلاس های حرارتی مختلف (از 120 تا 200 درجه سانتیگراد)
در سایزهای مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی ، گامهای موثری را در عرصه رقابت کیفی با محصولات مشابه خارجی در راستای جلب اعتماد مصرف کننده به مفهوم واقعی و اعتلای صنعت ایران، بردارد .
در تولید محصولات این شرکت، کیفیت همواره مهم ترین اصل بوده که این امر با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و با بکارگیری کادری مجرب و کار آزموده و همچنین با اتکاء به یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین آزمایشگاههای کنترل کیفی تحقق می یابد.