درباره ما

تاریخچه

شرکت تولیدی و صنعتی لاک سیم در راستای ایفای نقشی هر چند کوچک در رشد و شکوفایی صنعت کشور در دوران سازندگی، از بدو تاسیس در سال 1365 تا کنون، افزایش بهره وری صنعت ایران و قطع وابستگی صنایع داخلی به محصولات خارجی در زمینه سیم لاکی را هدف کار خود قرار داده است.
در حال حاضر تولیدات این شرکت عبارتند از
1- انواع سیم های گرد لاکی مسی و آلومینیومی
2- سیم لاکی مسی تخت در کلاس های حرارتی مختلف
3- سیم های تخت و گرد بدون لاک مطابق با استاندارد های بین المللی
این شرکت با توسعه امکانات و ماشین آلات جدید و مدرن سیم لاکی مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا، کامل ترین تجهیزات آزمایشگاهی، سیستمهای مجهز کنترل در خط تولید و فناوری های جدید، همچنین با برخورداری از کادری متخصص و مجرب توانسته است با عرضه تولیداتی با کیفیت مرغوب، همواره در خدمت مصرف کنندگان سیم لاکی باشد.

شرکت تولیدی و صنعتی لاک سیم همواره کوشیده است با سر لوحه قرار دادن بهبود مستمرکیفیت به عنوان یک اصل، تولید و تامین انواع سیم های مورد نیاز صنایع برق و الکترونیک از جمله ؛
A. سیم های مختص به کمپرسور های برودتی (مقاوم در برابر گاز فرئون )
B. سیم های قابل لحیم کاری (با عایق پلی اورتان PU )
C. سیم های لاکی خود چسب (Self Bonding) در انواع گرد و تخت
D. سیم های با کلاس های حرارتی مختلف (از 120 تا 200 درجه سانتیگراد)
در سایزهای مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی ، گامهای موثری را در عرصه رقابت کیفی با محصولات مشابه خارجی در راستای جلب اعتماد مصرف کننده به مفهوم واقعی و اعتلای صنعت ایران، بردارد .
در تولید محصولات این شرکت، کیفیت همواره مهم ترین اصل بوده که این امر با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و با بکارگیری کادری مجرب و کار آزموده و همچنین با اتکاء به یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین آزمایشگاههای کنترل کیفی تحقق می یابد.